Beren Saat Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beren Saat Fan

Beren Saat Fan

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Beren Saat Röportajı 2

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Beren Saat Röportajı 2 Empty
MesajKonu: Beren Saat Röportajı 2   Beren Saat Röportajı 2 EmptySalı Ağus. 26, 2008 6:45 pm

'AŞKA ŞÜRGÜN' ADLI DİZİ FİLMDE MAHSUN KIRMIZIGÜL'LE OYNAYAN BEREN SAAT, ÇOK ŞANSLI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYOR...

Oyunculuğa "Türkiye'nin Yıldızları" adlı yarışmayla başlayan, bir yılda başrol kapıp 'Aşka Şürgün' adlı dizi filmde Mahsun Kırmızıgül'le oynayan Beren Saat, çok şanslı olduğunu düşünüyor.

"Türkiye'nin Yıldızları"na katılırken, bir gün gerçekten yıldız olabileceğini düşünüyor muydun?
Başaramayacağıma inansaydım bu yola çıkmazdım. Tabii ki kendime inanıyorum.

Ankara'dan İstanbul'a geldin; başka bir şehir ve farklı bir çevreye... Korkmadın mı?
Korkularım vardı. Ama istedikten sonra, hayatta her şeyi kontrol altına alabilir insan. Kendine bir çizgi çizersin ve bu çizginin içine kimse giremez. Hayata karşı sağlam durabildiğimi düşünüyorum. Ve öncelikle kendime güveniyorum.

Senin gibi oyuncu olmak isteyen birçok genç var. Sen nasıl başardın?
Her şey çok hızlı gelişti. Açıkçası bu kadar büyük bir rol ve bu kadar büyük bir dizi film beklemiyordum.

Konservatuar mezunu oyuncular bu işin eğitimini almamış oyuncu adaylarına önyargılı bakıyor. Bu eleştirilere yorumun ne?
Bu eleştirilerin hepsine hazırlıklıydım. Açıkçası bu işe nasıl cesaret ettim, bunu da bilmiyorum. Ama riske girmeden başarı olmuyor. Şu anda 17 yaşında olsaydım konservatuar okuyor olurdum. Ama işletme okudum. Zaten şu an 'Ben oyuncuyum' demiyorum. Bunu henüz hak etmediğimi düşünüyorum.

Beren Saat denince herkesin akılına güzel, alımlı bir kız geliyor. Bu seni rahatsız ediyor mu? Sinema ve televizyonda güzel olmak bir avantaj. İnsanlar güzel olanı izlemeyi severler. O yüzden güzel olan ilk anda tercih ediliyor. Güzel olarak anılmaktan rahatsız değilim. Zaten okul yıllarımda da popüler bir kızdım; iltifatlara alışığım.

'İÇİME ATIYORUM'
Aşka Sürgün'de canlandırdığın Zilan karakteri ile aranızda benzer yönler var mı?

Zilan zayıflıklarını kendi içinde yaşıyor. Ben de öyleyim; üzüntümü, sıkıntımı kendi içimde yaşıyorum. Çünkü hayat bize, tek başına yaşamak zorunda kaldığımız acılar veriyor.

Bir süre önce hayatını kaybeden erkek arkadaşın Efe'nin ardından yaşadığın acıdan mı bahsediyorsun?

Aslında yaşadığım o olaydan sonra, böyle olmam gerektiğini öğrendim. Çünkü o olayın ardından hiç kimsenin yapacağı bir şey yoktu. Ve acıyı tek başıma yaşamak zorundaydım.

İlişkiniz kaç yıl sürdü?
İki buçuk yıl. Ama onun beni izlediğini düşünüyorum. Onu unutmam mümkün değil. Aslında bu konular üzerine çok konuşmak istemiyorum.

27 Nisan 2005 Çarşamba 13:31
https://berensaat.forumakers.com

Beren Saat Röportajı 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beren Saat - Bihter
» Beren Saat'e sessiz rol
» 'Beren Saat ve ben yetenekliyiz'