Beren Saat Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beren Saat Fan

Beren Saat Fan

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Beren ve Aslı Tandoğan

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Beren ve Aslı Tandoğan Empty
MesajKonu: Beren ve Aslı Tandoğan   Beren ve Aslı Tandoğan EmptySalı Ağus. 26, 2008 6:47 pm

ÇOK İYİ ANLAŞIYORLAR!

'AŞKA SÜRGÜN'DE ZİLAN VE DİLAN'I CANLANDIRAN BEREN SAAT VE ASLI TANDOĞAN GERÇEKTEN KARDEŞ GİBİ...

'Aşka Sürgün'de Zilan ve Dilan'ı canlandıran Beren Saat ve Aslı Tandoğan gerçekten kardeş gibi; hem benziyorlar, hem de birbirlerini çok seviyorlar.

* 'atv'nin sevilen dizi filmi 'Aşka Sürgün'deki rollerinizden bahseder misiniz?
Beren: Ben aileler arasındaki kan davasını çözümlemek için kan bedeli olarak evlendirilmek istenen genç bir kızı, Zilan'ı canlandırıyorum.
Aslı: Ben de Zilan'ın ablası Dilan'ı oynuyorum. Yani abla-kardeşi canlandırıyoruz beraber. Öykü benim kan davalı olduğumuz ailenin çocuğuna aşık olmam ile başlıyor. Zilan da onun kardeşine... Tabii bu daha sonra olacak.

KAPLAN VE EJDERHA
* Birbirinize çok benziyorsunuz. Sizi sahiden kardeş sanan var mı?
Beren: Olmaz mı! Hatta kardeş olmadığımıza inanmıyorlar.
Aslı: Ama dizi dışında da kardeş gibiyiz. Birbirimize hem çok benziyor hem de çok seviyoruz.

* Dilan ile Zilan birbirlerinden farklı karakterdeler mi? Anlaşabiliyorlar mı, yoksa içten içe birbirleriyle rekabet mi ediyorlar?
Aslı: Çok iyi anlaşıyoruz. Özellikle Zilan benim için çok önemli. Her şeyim o benim. Zaten o gidecek, gideceği zaman da ben perişan olacağım. Tek bağım o yani.

* Sizin de Türkan Şoray kanunlarınız var mı?
Aslı: Eğer içinde sırıtmayacağım bir proje olursa, öyle kurallar koymam kendime.
Beren: Televizyonda asla öyle sahnelerde oynamam. Ama sinemada olabilir. Gerçi o senaryoya göre, çalışacağınız yönetmene göre değişebilir. Bazı imajlar insana yapışınca, bir daha çıkmıyor. Özellikle televizyondaki dizilere insanlar çok inanıyor. Ama sinemada insanlar sizin oyuncu olduğunuzu anlıyor.

* Oyuncu olarak örnek aldığınız isimler var mı?
Aslı: 'Hero' ile 'Kaplan ve Ejderha' filmindeki Zhang Zi-Yi'yi seviyorum. Kadın hem oyuncu hem usta dövüşçü. Ben de 'Wing-Thsung' yapıyorum. Bu sporu Çinli rahibeler buldu. Çok fazla şiddet içeren bir spor. Birini öldürmekle kalmıyorsunuz, kafasını da patlatıyorsunuz.
Beren: 'İdolüm' diyebileceğim bir isim yok. Ama Al Pacino'nun Baba filmindeki bakışı beni çok etkiledi.

'OLMADI İŞTE, OLMADI!'
* Yeşilçam filmlerinde canlandırmak istediğiniz bir rol var mı? Şu rolde ben olsaydım dediğiniz...
Beren: Ben Küçük Hanım filminde, Belgin Doruk'un canlandırdığı karakteri oynamak isterdim.
Aslı: Ben de Cüneyt Arkın'ın canlandırdığı Malkoçoğlu'nu...

* Özcan Deniz ile birlikte olduğunuz doğru mu?
Beren: Hayır, birlikte değiliz.

* Hiç mi olmadınız?
Beren: Bu konuda çok konuşmak istemiyorum. Ama birlikte değiliz, bunu söyleyebilirim.

* Aslı Hanım sizin gönlünüz boş mu?
Aslı: Hayır gönlüm dolu; nişanlıyım ben. Uygun bir zamanda evleneceğiz.

Kaynak: Gecce

15 Mart 2005 Salı 13:47
https://berensaat.forumakers.com

Beren ve Aslı Tandoğan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beren ne izliyor...