Beren Saat Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beren Saat Fan

Beren Saat Fan

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Çocuksu cinselliğim var

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Çocuksu cinselliğim var Empty
MesajKonu: Çocuksu cinselliğim var   Çocuksu cinselliğim var EmptyÇarş. Eyl. 03, 2008 9:21 am

Çocuksu cinselliğim var E402640740D7D648BBC6E3B8r

Benim çocuksu cinselliğim var

Dizilerin masum güzeli Beren Saat, cinsellikle ilgili ilk kez konuştu. Güzel oyuncu, "Bazı kadınların çocuksu cinselliği vardır, bazı kadınlar direkt seksidir. Beni genellikle ilk gruba koyuyorlar" diye konuştu..

'Hatırla Sevgili' dizisinde canlandırdığı 'Yasemin' karakteriyle rüştünü ispat eden ve yeni bir projeye başlayan genç oyuncu Beren Saat, ilk kez güzelliğiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. 'Masum güzel' olarak tanımlanan ve birçok hayranı bulunan Saat; "Her kadının içinde bir dişilik var. Bazı kadınların çocuksu bir cinselliği vardır. Örneğin Marilyn Monroe çocuksu cinselliğiyle dünyayı sallamış bir ikondur" diye konuştu.

İleride ne olur bilinmez!
Genç oyuncu, her kadının kendine göre bir çekiciliği olduğunu ifade etti: "Bazı kadınların çocuksu bir cinselliği varken, bazı kadınlar direkt seksi olabilir. Beni de ilk gruba koyuyorlar genellikle. Yaş olarak biraz daha büyüdükten sonra ne olur bilinmez!"

SABAH
https://berensaat.forumakers.com

Çocuksu cinselliğim var
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-