Beren Saat Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beren Saat Fan

Beren Saat Fan

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Filmin tanıtımı yapıldı

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Filmin tanıtımı yapıldı Empty
MesajKonu: Filmin tanıtımı yapıldı   Filmin tanıtımı yapıldı EmptyC.tesi Ara. 20, 2008 5:10 pm

02.08.2008
Rum fahişeyi oynayacak

Büşra BOZOK

"Güz Sancısı" filminin tanıtımı önceki gün Lares Park Otel'de yapıldı.

"Çemberimde Gül Oya", "Hatırla Sevgili" gibi dönem dizilerine imza atan Tomris Giritlioğlu'nun yönetmenliğini üstlendiği "Güz Sancısı" filminin tanıtımı önceki gün Lares Park Otel'de yapıldı.
Basın toplantısına filmin başrol oyuncuları Beren Saat, Belçim Bilgin Erdoğan, Okan Yalabık, Murat Yıldırım ve Umut Kurt katıldı. Yılmaz Karakoyunlu'nun "Güz Sancısı" adlı kitabından uyarlanan filmde, tarihe "6-7 Eylül Olayları" olarak geçen, 1955 yılı ve sonraki dönemdeki yaşananlar anlatılacak. İlk sinema filmi ile heyecanlı günler yaşadığını söyleyen
Beren Saat, "4 yıldır bu filmi bekliyordum. Sinemaya iyi bir filmle adım atmak istiyordum. Eğer altından kalkabilirsem benim için güzel bir başlangıç olacak. Bir Rum fahişeyi canlandıracağım. Adı Elena. Müslüman bir erekğe aşık oluyor. Bunun için geçtiğimiz günlerde kilisede bir süre geçirdim" dedi.
https://berensaat.forumakers.com

Filmin tanıtımı yapıldı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Filmin Konusu
» Filmin Kadrosu