Beren Saat Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beren Saat Fan

Beren Saat Fan

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kırmızıgül 'Gece'nin Kanatları'na Hazırlanıyor

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kırmızıgül 'Gece'nin Kanatları'na Hazırlanıyor Empty
MesajKonu: Kırmızıgül 'Gece'nin Kanatları'na Hazırlanıyor   Kırmızıgül 'Gece'nin Kanatları'na Hazırlanıyor EmptyPaz Tem. 12, 2009 2:04 pm

Kırmızıgül 'Gecenin Kanatları'na Hazırlanıyor

'Beyaz Melek' ve 'Güneşi Gördüm' Adlı Filmleriyle Sinemaseverlerin Beğenisini Toplayan Mahsun Kırmızıgül, Yeni Filmi 'Gecenin Kanatları'nın Hazırlıklarına Başladı.

''Beyaz Melek'' ve ''Güneşi Gördüm'' adlı filmleriyle sinemaseverlerin beğenisini toplayan Mahsun Kırmızıgül, yeni filmi ''Gecenin Kanatları''nın hazırlıklarına başladı.
Başrollerini Erkan Petekkaya ve Murat Ünalmış'ın paylaşacağı filmin kast ve hazırlık çalışmaları devam ediyor.

''Beyaz Melek'' ve ''Güneşi Gördüm'' adlı filmleri ile gişede toplamda 6 milyona yakın bir seyirci kitlesine ulaşan Kırmızıgül, yeni filminde aşk temasını seçti. Filmin, 11 Aralık 2009'da vizyona girmesi bekleniyor.
https://berensaat.forumakers.com
berenist_su

Kırmızıgül 'Gece'nin Kanatları'na Hazırlanıyor Empty
MesajKonu: Geri: Kırmızıgül 'Gece'nin Kanatları'na Hazırlanıyor   Kırmızıgül 'Gece'nin Kanatları'na Hazırlanıyor EmptyPaz Tem. 26, 2009 1:32 pm

Sağol cnm paylaşım için Smile

Kırmızıgül 'Gece'nin Kanatları'na Hazırlanıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-