Beren Saat Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beren Saat Fan

Beren Saat Fan

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Filme yorumlarımız

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Filme yorumlarımız Empty
MesajKonu: Filme yorumlarımız   Filme yorumlarımız EmptySalı Tem. 21, 2009 7:57 pm

Burda yazılanlara bir dur demenin zamanı geldi yeter ama güzeller güzel başarılı nyetenekli bir Türk kızı olan Beren Saat daha ilk sinema filminde parmak ısırtacak bir oyunculuk sergiliyor izleyenlerden beğeni topluyor yurt dışlında gösterildiği yerlerdeki yönetmenlerin dikkatini çekiyor ama burdaki birkaç eleştiriyi bile bilemeyen insanın lafına kalıyor öyle mi !!! Beren Saat daha ilk sinema filminde süper oynadığını gösterdi bu ilk deneyiminde muhteşem ve bir o kadar da büyük bir organizasyonun içinde bulumuş resimlerden de görüldüğü gibi o sokaklar o caddeler o geceyarılarında ne kadar emekçi bir şekilde çalışılmış ben hepsini kutlşuyorum ama başta Beren Saat olmak üzere...

burda neden sadece Beren Saat eleştirilmiş ki bir sürü oyuncu var ya da neden kötü eleştirilerin çoğu Berene yapılmış hep Beren iğnelenmiş ve iğneleyenlerin de çoğu tuba büyüküstün hayranları burdan da anlaşılıyor ki bütün bu eleştiriler fasafiso Bereni sevmeyen ondan nefret eden birkaç tuba fanı kıskançlıklarından hasetlerinden gelip sinirlerini burda çıkarmışlar kaale bile alınmayacak yorumlar bunlar o yüzden onları anlıyorum burda sevmeyenlerin sözüne mi inanalım yoksa eleştiriyi sinemayı bilenlerin sözüne mi tabi ki de bienlerin sözüne hepsinin imzasında avatarında asi dizisi var burdan da anlaşılıyor ki tuba fanları ... murata neden kötü yorumlar yapılmamış çünkü tuba fanları asi dizisinden seviyorlar bu kadar basit işte yapılan bütün kötü yorumların sahibi tuba büyüküstün ve asi hayranlarnın yorumları çıkınca hasetlerinden yazdıkları anlaşılıyor...herkes haddini bilsin lütfen eleştiriyi de doğru yapsın koskoca sinema filminde Berenin ağzını büzmesine mi bakmışlar komik oluyorlar ama ağız büzmek ne bari doğru yazsınlar bişey demeyeceğim 24 yaşında başrolde bir dönem filmi çekmiş Beren Saat kutlanır bu işte....

bu yazıyı Dizifilm.com sitesinde Berebn Saat'i iğneleyenlere göndermiştim burda da kalsın istedim...
https://berensaat.forumakers.com

Filme yorumlarımız
1 sayfadaki 1 sayfası