Beren Saat Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beren Saat Fan

Beren Saat Fan

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yılın En Büyük Filmi Geliyor

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Yılın En Büyük Filmi Geliyor Empty
MesajKonu: Yılın En Büyük Filmi Geliyor   Yılın En Büyük Filmi Geliyor EmptyÇarş. Tem. 22, 2009 11:37 am

Yılın en büyük filmi geliyor

2009'en en iddialı aşk filmi 'Gecenin Kanatları' dev kadrosuyla geliyor..
22 Temmuz 2009 / 10:42

Yapımcılığını Murat Tokat'ın yaptığı ve 2009 yılının en iddialı filmi olan Gecenin Kanatları dev kadrosuyla yakında çekimlerine başlıyor. Mahsun Kırmızıgül'ün proje tasarım ve Ahmet Küçükyaylacı ile birlikte senarist olarak imzasının bulunduğu Gece'nin Kanatları'nın oyuncuları Beren Saat, Murat Ünalmış, Alper Kul, Yavuz Bingöl, Erkan Petekkaya, Teoman Kumbaracı, Ferit Kaya, Ali Barışık , Cezmi Baskın ve Arif Erkin çekim öncesi okuma ve kostüm provası için bir araya geldi. Önemli filmlerin sinema yönetmeni olan Serdar Akar'ın yöneteceği için titiz bir hazırlık sürecinden geçiliyor.
Yılın En Büyük Filmi Geliyor 183928

Bu yılın en iddialı filmlerinden biri olan Gece'nin Kanatları bir dram-aşk filmi. Tutkuyla, inancı ve aşkla acıyı anlatan filmin ekibi oldukça neşeli. 11 Aralık 2009'da vizyona girecek olan, filmin çekimleri 4 veya 5 hafta sürecek. Tüm çekimleri İstanbul'da tamamlanacak olan filmin senaryosunu gizli tutan ekip film ile ilgili şunları söylediler:

MURAT ÜNALMIŞ: Çok büyük bir aşk hikayesi. Böyle aşklar günümüzde bulunmuyor. Bu filmde öne çıkan duygu aşk olacak. Mahsun abi, sosyal içerikli filmlerine yine devam ediyor, ama bu kez süpervizör ve senarist olarak.. Bu film için 6 aydır çalışıyorum. Oynadığım karakterin inandırıcılığı açısından girdiğin sıkı disiplinin sonucunu alacağım.

BEREN SAAT: Benim adıma Gece'yi oynamak zorlu bir sınav olacak. Ama hikayemize ve yönetmenimize çok inanıyorum. Hazırlık sürecimiz de gayet verimli ve keyifli geçiyor.

YAYUZ BİNGÖL: Ali Rıza'yı oynamak belleğimi tazeleyecek. Geçmiş bir döneme tanıklık edenler 17 yaşındaki gençleri hatırlayacaklar. Çok zor bir rolü oynayacağım. Umarım altından kalkabilirim. Ama film seyirciyle buluştuğu zaman büyük bir keyifle izleneceğine inanıyorum.

ALPER KUL: Maslak, plazalar ve Küçük Armutlu'yu ayıran caddede sıkışıp kalmış hayatları olan gerçek hikayeleri anlatıyoruz. Serdar Akar ile ilk kez çalışmanın heyecanını da yaşıyorum.

ERKAN PETEKKAYA: Heyecanlıyım. İlk kez bir sinema filminde yer alacağım. Hikayeyi çok beğendim. Film, Türkiye'de de uluslar arası platformda da ilgi uyandıracak bir film oalacağına yürekten inanıyorum.. Heyecanla çekimlerin başlamasını bekliyorum. Daha önce oynadığım rollerden farklı karakter çıkartmak için hem beden dili hem de görünüş açısından hazırlıklarım devam ediyor.

TEOMAN KUMBARACIBAŞI: Büyük acılardan ve kendi yalın tercihlerimizle beyaz perdede hesaplaşmanın zamanı geçiyor derken bu filmde görev almak heyecan verici. Umarım Mahsun Kırmızıgül'ün, Serdar Akar'ın ve tüm ekibin coşkusu izleyiciyi de bu yüzleşmenin önemli bir bileşeni haline getirir.

ensonhaber.com sitesinden alıntıdır...
https://berensaat.forumakers.com

Yılın En Büyük Filmi Geliyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-