Beren Saat Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beren Saat Fan

Beren Saat Fan

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ebru Şallı Beren'in vücudunu beğeniyor

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Ebru Şallı Beren'in vücudunu beğeniyor Empty
MesajKonu: Ebru Şallı Beren'in vücudunu beğeniyor   Ebru Şallı Beren'in vücudunu beğeniyor EmptyPerş. Ocak 21, 2010 7:40 pm

İkinci pilates DVD'sini geçtiğimiz gün tanıtan Ebru Şallı, henüz kısa süre önce doğum yapan eski meslektaşı Çağla Şikel'e de övgüler yağdırdı. Türkiye'de vücudunu en çok beğendiği kadınlar arasında Çağla Şikel'in de bulunduğunu söyleyen Ebru Şallı şöyle konuştu: "Benim sıralamamda, Çağla ikinci sırada. Ben hamileyken 7 kilo aldım. Çağla sadece 6.5 kilo alarak, benim rekorumu kırdı. O yüzden, onu cidden kutluyorum."

HANDE'Yİ TEST ETTİM!
Şallı,Türkiye'de vücudunu en çok beğendiği kadının ise Hande Ataizi olduğunu söyledi. "Birkaç gün önce Hande'nin vücudunu test etme imkanım oldu!" diyen Şallı, testin sonucunu da şöyle açıkladı: "Cidden vücudu çok sıkı! Çok güzel bir vücudu var!" Şallı, vücudunu en çok beğendiği üçüncü ismin de son dönemde yıldızı parlayan oyuncu Beren Saat olduğunu söyledi
https://berensaat.forumakers.com

Ebru Şallı Beren'in vücudunu beğeniyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-