Beren Saat Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beren Saat Fan

Beren Saat Fan

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

beren saat 6 parmak mı?

3 posters
YazarMesaj
isim08

beren saat 6 parmak mı? Empty
MesajKonu: beren saat 6 parmak mı?   beren saat 6 parmak mı? EmptyPaz Haz. 06, 2010 11:38 am

arkadaşlar beren saat sol ayağı 6 parmaklı var lüften yorum bekliyorum beren saat 6 parmak mı? Icon_eek
cansu solmaz

MesajKonu: Geri: beren saat 6 parmak mı?   beren saat 6 parmak mı? EmptyPtsi Kas. 01, 2010 4:28 pm

YHA SAÇMALAMAYIN LÜTFEN BELKİ BU KONU ÖNCEDENDİ AMA BEN YENİ KAYIT OLDUĞUM İÇİN AÇIKLIYAYIM. BEREN SAAT 6 PARMAKLI [u]DEĞİL .[b]AYAKLARI YAN YANA DURDUĞUNDAN DOLAYI SOL TARAFTAN ÇEKİLEN RESİMDE SANKİ 6 PARMAKLIYMIŞ GİBİ DURMUŞ. EĞER BUNA İNANMAYANVAR İSE PATOS REKLAMINDA GEMİNN DEMİRLERİNE TUTUNUP UÇARKEN Kİ RESMİDE BUNUN KANITIDIR.ARTIK HALA 6 PARMAKLI OLDUĞUNU İDDİA EDEN VAR İSE KAFASINDA CİDDİ BİR SORUN VAR DEMEK TİR. BENCE BU KONULARI KONUŞMAYIN BERENİDE DÜŞÜNÜN NASIL ÜZÜLMÜŞTÜR BU KONUDAN DOLAYI...
sevdeberen

sevdeberen

MesajKonu: Geri: beren saat 6 parmak mı?   beren saat 6 parmak mı? EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 1:57 pm

bencede saçmalamayın cunku ole bişey olabilirmi yha

beren saat 6 parmak mı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 'Beren Saat ve ben yetenekliyiz'